Jesteśmy konsultantami wyspecjalizowanymi w zakresie kompleksowego przygotowania organizacji do skutecznego wdrożenia systemów zarządzania zgodnych z wymaganiami:


Normy ISO 9001 system zarządzania jakością,
Normy ISO 14001 system zarządzania środowiskowego, 
Normy PN-N 18001, OHSAS 18001 system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, 
AQAP wymagania NATO dotyczące zapewnienia jakości,
HACCP. 

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do projektowania, wdrażania i auditowania systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności poparte kilkuletnim doświadczeniem w zakresie realizowanych projektów.

 

Nasza firma w trosce o najwyższe standardy naszych klientów współpracuje
z akredytowanymi jednostakami certyfikującymi

   W celu zapewnienia konkurencyjności Państwa produktów czy usług, stałego i dynamicznego rozwoju Państwa przedsiębiorstwa proponujemy wdrożenie nowych pomysłów 
z uwzględnieniem takich czynników jak:

 - nowoczesne metody doskonalenia zawodowego,

 - ulepszenie procesów planowania,

 - sprawna wymiana informacji pomiędzy różnymi szczeblami hierarchii przedsiębiorstwa,

- usunięcie barier nie pozwalających na skuteczną realizację zadań managerom i pracownikom oraz wyeliminowanie starych nawyków na rzecz wprowadzenia nowoczesnych narzędzi i wspierających metod zarządzania.

 

Współpracujemy blisko z naszymi klientami, dostarczając im niezbędnych usług, aby przetrwali na dzisiejszym konkurencyjnym rynku. Nasze doświadczenie i zaangażowanie sprawiło, że przyczyniliśmy się do wzrostu wielu biznesów. Pomagamy właścicielom firm w osiąganiu optymalnych i satysfakcjonujących wyników.